• Skontaktuj się z nami telefonicznie w celu rejestracji lub porady medycznej. Służymy pomocą.

  +48 535 716 361

  lub numer stacjonarny

  +48 426544277

  Napisz do nas
 • Tel: +48 535 716 361
 • Snycerska 5 (wejście od ul. Zachodniej), Łódź
 • Pon - Pt: 10:00 - 19:00
Lekarz medycyny estetycznej w różowych rękawiczkach wykonuje zabieg wypełniaczem poprzez wstrzyknięcie pacjentce odpowiedniej dawki toksyny botulinowej w okolicach czoła

Lipoliza iniekcyjna w Łodzi

Prosty sposób na nadmiar tkanki tłuszczowej i nieinwazyjne modelowanie sylwetki? Lipoliza to obecnie najnowocześniejsza metoda medycyny estetycznej, pozwalająca na bezoperacyjną, trwałą i skuteczną redukcję tkanki tłuszczowej.

Lipoliza iniekcyjna to dobre rozwiązanie, przede wszystkim, dla osób z niewielkim nadmiarem tkanki tłuszczowej, które borykają się z kompleksami, dotyczącymi mankamentów swojej figury.

Lekarz wykonuje zastrzyk lipolizy w tkankę tłuszczową na brzuchu pacjenta

Jak zwykle, nim przejdziemy do zabiegu, zaczynamy od wywiadu, dotyczącego przebytych i ewentualnych chorób oraz uczuleń, w trosce o Państwa bezpieczeństwo. Następnie Pacjent zostaje poddany znieczuleniu miejscowemu. Lipoliza iniekcyjna polega na wprowadzeniu, za pomocą zastrzyków, substancji, która prowadzi do powstania kontrolowanego, lekkiego stanu zapalnego tkanki tłuszczowej. Powoduje to rozpuszczenie komórek tłuszczowych, które transportowane są do wątroby, gdzie zostają poddane rozkładowi, a następnie są wydalane z organizmu. W miejscu podania pojawia się lekkie zaczerwienienie, które wraz z uczuciem pieczenia szybko ustępuje.

Preparat wstrzykiwany jest w zaznaczone miejsca bardzo cienką igłą, dzięki czemu zabieg jest dobrze tolerowany przez Pacjentów. Po wykonanej lipolizie iniekcyjnej można od razu wrócić do pełnej aktywności. Dobrym uzupełnieniem lipolizy iniekcyjnej jest masaż limfatyczny, który przyspieszy wydalanie komórek tłuszczowych z organizmu.

 • Lipoliza iniekcyjna wykonywana jest najczęściej w okolicach nadmiernych nagromadzeń tkanki tłuszczowej: podbródka i brody, brzucha, 'boczków’, ud oraz pośladków, wokół pach i nad kolanami.
 • Zabieg lipolizy jest idealnym uzupełnieniem diety oraz zabiegów drenujących.
 • Lipoliza iniekcyjna przeznaczona jest zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn.

Lipoliza iniekcyjna - cennik

Zachęcamy do zapoznania się z cennikiem lipolizy iniekcyjnej w Beauty Dentica, Łódź.

 • 1 ampułka Lipolaax450 zł

Lipoliza iniekcyjna + wygładzanie skóry

 • 1 zabieg Prostoralne Inner B750 zł

Lipoliza iniekcyjna w Łodzi? Zapraszamy do Beauty Dentica!

Zabiegi powtarza się średnio 2-3 razy w odstępach kilku tygodni. W zależności od ilości tkanki tłuszczowej, zdarza się, że wystarczający jest jeden zabieg, czasem jednak więcej niż 3. Wszystkie szczegóły omawiamy i ustalamy z Państwem podczas konsultacji.

Natychmiastowe efekty

Utrata nawet 4-5 cm w obwodzie, w miejscu iniekcji. Wystarczą nawet dwa lub trzy zabiegi.

Krótki czas zabiegu

Zabieg trwa średnio do 30 minut, w zależności od tego, do jakiej części ciała podawany jest preparat.

Modelowanie sylwetki

Zmniejszenie obwodu bioder, brzucha, ud, ramion lub innych części ciała, w których ilość komórek tłuszczowych jest według pacjenta zbyt duża.

Regeneracja skóry

Lipoliza przyczynia się do szybszego metabolizmu komórek skóry, lepszego mikrokrążenia i jej odżywienia.

Lipoliza iniekcyjna - dla kogo?

Lipoliza iniekcyjna jest odpowiednia dla osób z prawidłową wagą lub lekką nadwagą, chcących zredukować nadmiar tkanki tłuszczowej w wybranych partiach ciała. Pomaga usunąć tłuszcz z miejsc, na które nie działa dieta ani ćwiczenia fizyczne. Nie polecamy tego zabiegu osobom z dużą otyłością, ponieważ nie będzie on skuteczny. Zabieg lipolizy umożliwia pozbycie się takich problemów jak:

 • Fałdy tłuszczu na brzuchu.
 • Podwójny podbródek.
 • Poduszeczki tłuszczowe w okolicy pach.
 • Za szerokie biodra.
 • Fałdy na plecach, znajdujące się poniżej żeber.
 • Byczy kark.
 • Zbyt grube pośladki/ uda/ kolana.

Lipoliza iniekcyjna - Najczęściej zadawane pytania

Zachęcamy do zapoznania się z FAQ, dotyczącymi zabiegu lipolizy iniekcyjnej w Beauty Dentica Łódź. W przypadku dodatkowych pytań służymy pomocą.

Zabieg nie wymaga specjalnego przygotowania od Pacjenta. Warto jednak pamiętać, o zasięgnięciu porady, zarówno przed podjęciem leczenia, jak i podczas poddawania się kolejnym zabiegom. Specjalista Beauty Dentica Łódź o wszystko zadba, przeprowadzając wywiad, podczas konsultacji. Służymy radą.

Efekty po lipolizie iniekcyjnej są trwałe, pod warunkiem, że pacjent po zabiegu prowadzi zdrowy tryb życia. Warto wprowadzić dietę niskotłuszczową i zbilansowaną, zacząć uprawiać sport lub aktywność fizyczną.

Lipoliza iniekcyjna to alternatywa dla bolesnych zabiegów odsysania tłuszczu (liposukcja). Jest to obecnie najbezpieczniejsza i niedroga medyczna metoda efektywnego usuwania tkanki tłuszczowej z konkretnego obszaru. Podczas gdy liposukcja jest obarczona różnymi powikłaniami, jak infekcja, zakrzep, zator lub krwawienie.

Lipoliza iniekcyjna jest zabiegiem bezpiecznym. Ani w trakcie zabiegu, ani po nim, nie zdarzają się poważniejsze powikłania. Jedyne możliwe efekty uboczne po zabiegu lipolizy to zaczerwienienie i niewielki ból oraz obrzęk w miejscu iniekcji, a także niewielkie krwiaki, które szybko zanikają.

Przeciwwskazania do lipolizy iniekcyjnej to: ciąża oraz laktacja, ostre choroby nerek i wątroby, cukrzyca, zaburzenia krzepnięcia krwi, choroby tarczycy.

Poznaj naszą specjalistkę

Nasi lekarze i specjaliści posiadają szeroki zakres wiedzy oraz doświadczenie, dzięki którym mają Państwo pewność, że znaleźli się w odpowiednich rękach.

Lekarz medycyny estetycznej Aleksandra Michalak
Aleksandra Michalak

Lekarz med. estetycznej