• Skontaktuj się z nami telefonicznie w celu rejestracji lub porady medycznej. Służymy pomocą.

  +48 535 716 361

  lub numer stacjonarny

  +48 426544277

  Napisz do nas
 • Tel: +48 535 716 361
 • Snycerska 5 (wejście od ul. Zachodniej), Łódź
 • Pon - Pt: 10:00 - 19:00
Lekarz medycyny estetycznej w różowych rękawiczkach wykonuje zabieg wypełniaczem poprzez wstrzyknięcie pacjentce odpowiedniej dawki toksyny botulinowej w okolicach czoła

Zabiegi z użyciem wypełniaczy

Zabiegi z użyciem wypełniaczy w Łodzi? Serdecznie zapraszamy do gabinetu Beauty Dentica, w dzielnicy Bałuty!

Tzw. wypełniacze mają na celu modelowane lub zwiększenie objętości niektórych partii twarzy, np. ust, policzków czy brody. Korygują niedoskonałości, takie jak dolina łez, asymetria ust oraz bruzdy nosowo-wargowe.

Zastrzyk w okolicach policzka, żeby zredukować zmarszczki

Zabieg z użyciem wypełniaczy w Beauty Dentica, w Łodzi, jest alternatywą dla tradycyjnego liftingu twarzy. Tzw. wypełniacze wygładzają zmarszczki i bruzdy, przywracając młodzieńczy, zdrowy wygląd i pełną, gładką cerę. Spektakularne rezultaty widoczne są już w dniu zabiegu i mogą utrzymywać się od 4 miesięcy do ponad roku.

Do wypełniaczy zaliczamy kwas hialuronowy, kolagen, wypełniacze syntetyczne oraz autologiczne. Specjalistka medycyny estetycznej w Beauty Dentica chętnie pomoże w dobraniu odpowiedniego preparatu, na bazie wywiadu i badania, gdyż każdy z nich pozwala uzyskać nieco odmienny efekt.

 • Wypełnienie kwasem hialuronowym to bezpieczny zabieg, który nie powoduje alergii, ponieważ związek ten występuje naturalnie w ludzkim organizmie.
 • Nie należy masować i dotykać miejsc poddanych terapii przez 24 godziny po zabiegu, by uniknąć przemieszczenia się preparatu.
 • Choć cena może być kusząca, odradzamy zakup preparatów samodzielnie i zabiegi w domu, hotelu czy spa. Takie preparaty mogą zawierać silikon przemysłowy lub oliwkę dla dzieci. Najbezpieczniej zdać się na profesjonalny zabieg w Beauty Dentica, u lekarza medycyny estetycznej.

Zabiegi wypełniaczami w Beauty Dentica Łódź - cennik

Zachęcamy do zapoznania się z cennikiem zabiegów z użyciem wypełniaczy, w Beauty Dentica, Łódź.

 • Powiekszanie i modelowanie ust (Filorga Soft Lips, Neauvia Lips) 1 ml 900 - 1000 zł
 • Wypełnianie bruzd nosowo-wargowych (Neauvia Intense, Intense LV, Rheology) 1000 zł
 • Dolina łez (Neauvia Flux)1000 zł
 • Wolumetria twarzy (Neauvia intense, Neauvia Stimulate) 1000 zł

Wolumetria twarzy, modelowanie ust i inne zabiegi z użyciem wypełniaczy

Waga naszego ciała, wiek, nawilżenie organizmu i warunki genetyczne mają wpływ na szybkość starzenia się skóry. Bruzdy nosowo-wargowe czy dolina łez wizualnie dodają nam paru dobrych lat. Dlatego na zabiegi z użyciem wypełniaczy zgłaszają się do nas osoby w różnym wieku. Wypełniacze to najszybszy i najbezpieczniejszy sposób na odmłodzenie twarzy.

Wolumetria twarzy

Wolumetria twarzy to modelowanie skroni, policzków, brody, żuchwy bez użycia skalpela. Najczęściej przeprowadzana jest przy zastosowaniu kwasu hialuronowego.

Dolina łez

Zabieg wypełnienia w obrębie oczodołu ma za zadanie przywrócić w dolinie łez dawną ilość kwasu hialuronowego. Efekt diametralnie odmieni twarz. Skóra pod oczami będzie wyglądać na wypoczętą.

Modelowanie ust

Wypełnianie ust to zabieg, który daje niemal natychmiastowy efekt. Nie tylko usta stają się pełne i wyraźnie zarysowane, ale i okoliczne zmarszczki zostają wygładzone.

Wypełnienie bruzd nosowo-wargowych

Wypełnienie bruzd nosowo-wargowych kwasem hialuronowym pozwoli nam odzyskać radosny, młody wyraz twarzy.

Wypełniacze - wskazania do zabiegu

Kiedy i dla kogo zalecane są zabiegi z użyciem wypełniaczy? Na wypełniacze decydują się kobiety i mężczyźni w różnym wieku. Celem jest zniwelowanie oznak starzenia, wypełnienie zmarszczek i bruzd czy głębokie nawilżenie skóry.

 • Opadające policzki.
 • Asymetria twarzy.
 • Asymetria ust.
 • Dolina łez.
 • Usta pozbawione jędrności.
 • Zmarszczki na ustach.
 • Bruzdy nosowo-wargowe.
 • Zapadnięte kości policzkowe.

Zabiegi z użyciem wypełniaczy Łódź, gabinet Beauty Dentica - Najczęściej zadawane pytania

Szukasz gabinetu, oferującego zabiegi z użyciem wypełniaczy w Łodzi? Rozważasz wolumetrię twarzy, powiększanie ust, wypełnienie bruzd nosowo-wargowych? Zachęcamy do zapoznania się z FAQ odnośnie zabiegów z użyciem wypełniaczy. A w razie indywidualnych pytań, zapraszamy do kontaktu i konsultacji.

Po zabiegu z użyciem wypełniaczy przez około 24 godziny należy unikać intensywnej aktywności fizycznej oraz masowania i dotykania miejsc poddanych terapii, aby uniknąć przemieszczenia się preparatu. Należy także ograniczyć ekspozycję skóry na słońce i stosować krem z filtrem przeciwsłonecznym minimum SPF25. Aby zmniejszyć ból lub obrzęk polecamy stosowanie zimnych okładów, jednak jeśli pojawią się siniaki, należy przyłożyć ciepły, wilgotny okład.

Przebyta ciężka reakcja alergiczna lub wstrząs anafilaktyczny, zaburzenia krzepnięcia i nadwrażliwość na któryś ze składników preparatu, stany zapalne (takie jak pryszcze, krosty czy wysypka) w miejscu, które ma być poddane zabiegowi, skłonność do tworzenia się bliznowców, a także niedawne stosowanie aspiryny, niesteroidowych leków przeciwzapalnych lub suplementów ziołowych, które mogą wpływać na procesy krzepnięcia krwi. Dodatkowo nie należy wykonywać iniekcji z wypełniaczy u kobiet w ciąży, karmiących piersią, osób z chorobami nowotworowymi i schorzeniami autoimmunologicznymi, a także przy zaostrzeniach chorób przewlekłych.

Efekt zabiegu utrzymuje się średnio około roku, zatem jeśli jesteśmy zadowoleni, warto powtórzyć zabieg rok po poprzednim zabiegu.

Zabieg poprzedzony jest miejscowym znieczuleniem za pomocą specjalnej maści. Kiedy zacznie ona działać, lekarz ostrzykuje wybrane miejsce wypełniaczem o konsystencji żelu, za pomocą bardzo cienkich igieł. Pozwala to na zminimalizowanie ewentualnych obrzęków i opuchlizny po iniekcji. Zazwyczaj cały proces nie trwa dłużej niż kilkanaście minut.

Dolina łez poddawana jest zwykle wypełnieniu kwasem hialuronowym, który jest całkowicie bezpieczny. Preparaty stosowane w Beauty Dentica pochodzą ze sprawdzonego źródła, a wykonuje je nasza wykwalifikowana specjalistka.

Poznaj naszą specjalistkę

Nasi lekarze i specjaliści posiadają szeroki zakres wiedzy oraz doświadczenie, dzięki którym mają Państwo pewność, że znaleźli się w odpowiednich rękach.

Lekarz medycyny estetycznej Aleksandra Michalak
Aleksandra Michalak

Lekarz med. estetycznej