• Skontaktuj się z nami telefonicznie w celu rejestracji lub porady medycznej. Służymy pomocą.

  +48 535 716 361

  lub numer stacjonarny

  +48 426544277

  Napisz do nas
 • Tel: +48 535 716 361
 • Snycerska 5 (wejście od ul. Zachodniej), Łódź
 • Pon - Pt: 10:00 - 19:00
Dentystka sprawdza stan zębów u pacjentki za pomocą specjalistycznego sprzętu

Poznaj nas i nasz gabinet

Zachowujemy najwyższe standardy opieki i bezpieczeństwa. Wybieramy optymalne rozwiązania, dobrane odpowiednio do indywidualnych potrzeb naszych Pacjentów. Stawiamy na kameralną, rodzinną atmosferę, dzięki której nasi Pacjenci mogą poczuć się komfortowo.

Serdecznie zapraszamy Państwa do naszego gabinetu stomatologicznego Beauty Dentica. Gabinet znajduje się w dzielnicy Bałuty, w Łodzi. Zajmujemy się zarówno profilaktyką, jak i leczeniem zębów u dorosłych i dzieci.

Wybierając gabinet Beauty Dentica mają Państwo pewność, że nasza ekspertka, dr Joanna Niedźwiecka - Szewczyk, dobierze najlepsze i najbardziej skuteczne leczenie, którego efektem będziecie się cieszyć przez długie lata.

Szeroki zakres oferowanych przez nas usług, najwyższej jakości sprzęt oraz profesjonalne podejście do Pacjenta, sprawiło, że spełniliśmy już wiele marzeń o zdrowym, pięknym uśmiechu. Pozwólcie nam zatroszczyć się również o Wasz uśmiech.

Gabinet dentystyczny Beauty Dentica

O nas

Budowanie pozytywnej relacji lekarz – pacjent, opartej na zaufaniu, ma pozytywny wpływ na cały przebieg leczenia. W naszym gabinecie stawiamy na rodzinną, przyjazną atmosferę, którą łatwiej stworzyć, gdy poznamy się lepiej.

Lekarz Dentystka Joanna Niedźwiecka - Szewczyk w niebieskim kitlu uśmiecha się

Joanna Niedźwiecka - Szewczyk

Lekarz dentysta

Absolwentka studiów na wydziale lekarsko-dentystycznym Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Specjalizuje się w leczeniu zachowawczym i endodoncji.

Lekarz medycyny estetycznej Aleksandra Michalak

Aleksandra Michalak

Lekarz med. estetycznej

Absolwentka wydziału Wojskowo-Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi oraz studiów podyplomowych “Medycyna estetyczna dla lekarzy” na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym.